Yasal Uyarı

YASAL UYARILAR

Web sitemize hoş geldiniz! HİLALUYSAL.COM, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden memnunluk duymaktadır. Sizin için internette yayınlamış oluğumuz bilgilerin ele alınmasına ilişkin yasal uyarıları aşağıda bilgilerinize sunarız.

I. Web sitemizin kullanılmasına ilişkin anlaşmalar

İşbu web sitesinde sunulmuş olan bilgiler ve öneriler (bundan sonra “bilgiler” olarak anılacaktır) en iyi bilgi ve niyetle sağlanmaktadır. Bilgilerin tarafınızdan incelendiği anda doğru ve en güncel halleriyle bulunmaları için sürekli olarak güncellenmeleri konusunda gayret sarf ediyoruz. Ancak HİLALUYSAL.COM (bundan sonra “şirket” olarak anılacaktır) web sitelerinde yayınlanan bilgilerin güncellenmesi veya düzeltilmesi hususunda hiçbir surette yükümlülük altına girmemektedir. Bunun dışında şirket, kendi web sitelerindeki içeriği hiçbir ön uyarı vermeden her zaman değiştirme veya düzeltme hakkını saklı tutmaktadır. Söz konusu bilgilerin tamlığı veya doğruluğuna ilişkin hiçbir teyit veya garanti verilmemektedir.

Şirket, söz konusu bilgilerin kullanımından, bilgilere gösterilen güvenden veya bununla ilintili olan herhangi bir üründen meydana gelmiş olan herhangi türdeki zarardan sorumlu değildir.

İşbu bilgiler herhangi bir bilginin, ürünün, prosesin, ekipmanın veya formülasyonun kullanımında öneri olarak düzenlenemez. Ticari elverişlilik, belirli amaçlar için edinim veya yasalara karşı ihlalsizlik ile ilgili açık veya örtülü her türlü garanti de kapsam dışıdır.

Şirket, işbu bilgilerin kullanımının herhangi bir patenti, telif hakkını veya ürün işaretini ihlal etmediği konusunda hiçbir açık veya örtülü teyit veya garanti vermemektedir. İşbu bilgiler herhangi bir patente, telif hakkına veya ticari markaya tezat oluşturan ifadeler olarak algılanamaz.

II. Fikri mülkiyet

Telif hakları

İşbu web sitesinde yer alan tüm bilgiler şirketin mülkiyetindedir ve web sitesinde kamuya sunuldukları tarihte geçerli olan telif hakkı yasalarına bağlıdırlar. İşbu web sitesinde yer alan dokümanlardan sadece bilgi amaçlı ve tamamıyla özel amaçlı kullanım için kopya alınabilir.

Ticari markalar

Farklı bir bilgi verilmediği veya koşullardan kati olarak ortaya çıkmadığı sürece internet sayfalarımızda yer alan tüm şirket adları, logolar ve kayıtlı ürün ile markalar (® veya ™ olarak işaretlenmiştir) şirkete aittir. Bunlar şirketin yazılı onayı olmadığı sürece kullanılamazlar.

Kullanıcı yükümlülüğü

İnternet sayfalarına giren ve şirkete bilgi veren her ziyaretçi şirkete işbu bilgiler ile ilgili sınırsız aktarım hakları tanır ve şirketin bu bilgileri kendi kararı doğrultusunda kullanması konusunda şirkete yetki verir. Ziyaretçiler tarafından sunulan bilgiler gizli sayılmaz. Kesin ve yasal olmalıdırlar ve üçüncü şahısların menfaatlerine zarar vermemelidirler.

Bağlantılı metin bağları

Şirket, link tekliflerinin bulunduğu web sitelerin içeriklerinden hiçbir biçimde sorumlu değildir. İşbu linkler şirketin web sitesine/sitelerine ilişkin kullanıcılar için hizmet olarak sunulmaktadır. Şirket ilgili içerikleri kesin olarak kendisine mal etmemektedir.