ADİN ile Yaza Veda

Hi from NETHERLANDS !
2017/01/22
Metalik DESA
2016/10/20
Tümünü göster

  Selam,

  Artık yaz sezonunun sonuna geldik ve bu hafta sonu Adin’i kapatıyoruz. Yine bu sene de çok tatlı, birbirinden fedakar ve profesyonel bir ekiple muhteşem bir sezon geçirdik. Şükürler olsun.

  Bu noktada elbette bu yazıyı okuyan sizlerin arasında da gelip, misafirimiz olmuş kişiler olacaktır. Öncelikle onlara teşekkür ediyorum. Harcadığımız emeği görüp, karşılığını bu kadar güzel verdiğiniz için.

  Şimdi biz önümüzdeki altı ay boyunca daha fazla çalışıp, ‘Mutlu Tatil Anıları’na neler katabiliriz, sizi daha mutlu nasıl ağırlarız konuları üzerine kafa yoracağız. 2017 sezonunda Adin’de görmek istediklerinize dair sizlerinde fikirleri varsa de yazımın altına yorum olarak bırakabilirsiniz.

  Ama kapanıştan önce Adin’de çektiğimiz son kombini sizlerin beğenisine sunuyorum. Kombin Adin TexMex A’la Carte Restaurantı’nda çekildi. Bu restaurant benim için özel çünkü iç mimari tasarımı bana ait :)

  Muhteşem Meksika Mutfağı’nın tadına bakmak ve sevdiklerinizle birlikte ‘Mutlu Tatil Anıları’na şahit olmak üzere  2017 yazında sizleri Adin’e bekliyorum :)

  Aşkla kalın…

  Etek ve Bluz : Noi ( Tatlı butiğimden )

  Ayakkabı: Jessica Simpson

  Çanta : Michael Kors

  Şal : Armine

   


  Hi !

  What a wonderful October, isn’t it ?

  Adin will close in this weekend because of ending summer season. We will prepare 2017 summer season and we have a lot of surprise for our guests :)

  Before closing, I want to share my last 2016 summer combination in Adin. We took that photos in Adin TexMex Restaurant which is made decoration by me.

  I’m waiting in Adin Beach Hotel for tasting our delicious mexican food and sharing ‘ Happy Holiday Memories’.

  I hope we will encounter :)

  xoxo

  Skirt/ Blouse : Noi ( My lovely boutique in Adin )

  Shoes: Jessica Simpson

  Bag : Michael Kors

  Shawl: Armine