Seyahat rotalarımı, yurtiçi ve yurtdışında gezdiğim yerleri, yeni keşiflerimi, kendin yap projelerini, yemek tariflerini, tesettür giyimdeki yeni sezon incelemelerini, styling ve katalog çekimlerimi, video projelerimi, kadına dair araştırmalarımı bloğumda sizlerle paylaşıyorum.

 

Kadının modayla, makyajla ve sağlıkla geçen günü. Dikiş, Moda, kitap ve alışveriş hakkında herşey...

Tesettürlü bayanların en sık kullandığı ürünlerin başında gelen eşarp ve şal bağlama stillerini; tesettür elbiseler, uzun kap modelleri, giy-çık ürünler, tesettür tunikler, tesettür salopet, yelek ve şık ceketler ile yaptığım birbirinden farklı kombin önerilerini sizlere sunuyorum.

İŞTE BENİM STİLİM

Tesettürlü bayanMuhafazakar giyimdeki en yeni tasarım ürünler, en yeni markalar, tesettür butikler ve KÖŞE YAZILARIM'da bloğumda sizinle.

Günlük parçaların yanında, tesettürlü hanımların özel günleri için paylaştığım abiye etek ve bluz kombinlerini, bayanlara özel gecelerde tercih edeceğiniz birbirinden şık elbise kombinlerini, kına, nişan, düğün gibi merasimlerde giyebileceğiniz onlarca farklı öneriyi de HilalUysal.com‘da bulabilirsiniz.

KÖŞE YAZILARIM
2018/08/13

‘Nasılsın ?’

  Günlük hayatımızda ne çok sorup da geçiştirdiğimiz bir cümle. ‘İyi,  sen ?’ ‘İdare.’ ‘Eh işte’ Bu cevaplar yalnızca durum bildirir. Oysa dün sosyal medyada sorduğum […]
2017/03/07

Her ruh bir kadının bedeninde üflendi !

Kadın olmak ne zor zanaat. Feminist değilim ancak toplumda kadının kadın, erkeğin erkek gibi davranması, ‘erkek gibi kadın’ tabirinin yok olması gerektiğini düşünüyorum. Neden mi ? […]
2017/02/16

Rudenko Photography İle Röportaj Yaptık. / Interview with Rudenko Photography

Selam ! Amsterdam’da tanıştığım Aleksandria ile tatlı bir röportaj yaptık. İngilizce ve Türkçe olarak aşağıda paylaşıyorum. Aynı zamanda orjinali için de Aleksandria’nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. […]
2017/01/23

Herkes Bir Değil.

Herkesle dönme dolaba binilmez, binemezsiniz. Herkesle bisiklete de binilmez, alışveriş de yapılmaz. Herkesin yanında gönlünüzce kahkaha atamazsınız. Herkesle her şeyi konuşamazsınız. Herkesin yanında huzurla uyuyamazsınız. Herkesin […]
 

Muhafazakar ailelerin en çok merak ettiği konulardan biri de muhafazakar oteller. Son yıllarda gittikçe artan hizmet kalitesi ile muhafazakar otel ve tatil beldeleri oldukça gündemde. Bununla ilgili konuları da bloğumda bulabilirsiniz.


  • Tüm kurallara itaat ederseniz, eğlenmeyi özlersiniz.”99%

Akdeniz´in muhteşem güzellikleri ile örülü fantastik bir hayal dünyasında tatil yapmanın keyfini Adin Beach Hotel’de yaşayacaksınız.

27 bin metrekarelik alana kurulu harikulade bir tatil üssü. Farklı özelliklerle, farklı ihtiyaçlara cevap veren; konforun ve lüksün standarda dönüştüğü otelimizde, Standart odalardan Lüks Suitlere, Ailelere uygun Dublex odalardan Villa’lara kadar değişen seçenekleri bulmanız mümkün.

Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı İncekum Mevkiinde bulunan otelimiz, Alanya’ya 22 km, Antalya Hava Limanı’na 105 km, Gazi Paşa Havaalanına 58 km ve Akseki – Konya - Ankara yol ayrımına sadece 27 km uzaklıktadır.

2015 yılının Mayıs ayında hizmet vermeye başlayan otelimiz, sezon sonunda yeniden yenilenme harekatı başlatmış ve misafirlerimizin önerileri doğrultusunda otelimize ilave özellikler eklenmiştir.